Італія заблокувала постачання вакцини AstraZeneca в Австралію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Італія заблокувала постачання вакцини AstraZeneca в Австралію

458
Влада Італії відхилила запит фармкомпанії AstraZeneca на поставку 250 тис. доз вакцини від COVID-19 в Австралію, і позицію Італії підтримав Євросоюз.
У МЗС Італії заявили, що рішення пов’язане з браком вакцини в країні, а також з тим, що AstraZeneca відстає від прописаних в угоді з європейською владою масштабів поставки вакцини в країни ЄС.
У січні фармакологічна компанія повідомила владі ЄС про скорочення поставок вакцини в першому кварталі з запланованих 90 млн доз до 40 млн, у другому кварталі поставки також будуть на 50% нижчі від запланованих.
Рішення про заборону приймає Італія тому, що AstraZeneca хотіла поставити в Австралію вакцину, вироблену на заводі в італійському місті Ананії. Відповідно до нещодавно прийнятих норм прозорості механізмів експорту вакцини країни-члени ЄС повинні інформувати Єврокомісію про рішення заборонити або дозволити експорт вакцини за межі Євросоюзу — це стало першим випадком такого блокування. Минулого тижня прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, який обійняв цю посаду в лютому, закликав ЄС посилити підхід до компаній, які не виконують свої зобов’язання щодо постачання вакцини.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас