Оновлено. Штрафні санкції по кредитам не нараховуються до 30 квітня 2021р. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Оновлено. Штрафні санкції по кредитам не нараховуються до 30 квітня 2021р.

Особисті фінанси
56
Звертаємо вашу увагу, що у разі прострочення споживачем у період з 1 березня 2021 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України, споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за прострочення по кредитам.
Рішення діє згідно із ЗУ № 591-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Звертаємо вашу увагу, що Закон не звільняє клієнтів від зобов’язань обслуговувати свої кредити та сплачувати мінімальні місячні платежі за ними.
Окрім відділень, не забувайте про можливість сплачувати по кредитах та отримувати усі послуги у Forward online та його мобільному додатку! Безкоштовно! Інструкція як сплатити кредит в Forward online тут.
Також для оплати по кредиту можна скористатися мережами терміналів-партнерів Forward Bank: EasyPay, City24, СИСТЕМА. Комісія у цих терміналах встановлюється згідно з тарифами операторів.
За матеріалами:
Форвард
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас