0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei подала два патенти на електромобілі і систему водіння


Huawei подала два патенти на електромобілі і систему водіння

За минулі роки Huawei зарекомендувала себе як активного гравця в автомобільній промисловості, випустивши кілька продуктів і рішень, спрямованих на те, щоб зробити водіння легким і захоплюючим. Минулого місяця в Мережі з’явилося повідомлення про те, що компанія планує повністю вийти на ринок електромобілів. Тепер ці чутки підтвердилися.

Ентузіасти виявили кілька патентів Huawei, що стосуються електромобілів. Зокрема, два патенти, подані Huawei Technologies Co., Ltd., називаються «Система електроприводу, трансмісія і електромобіль». Обидва патенти були подані 21 жовтня 2021 року і мають номери заявок CN112436747A і CN112436779A.

В патентах описується система електроприводу, яка підключена до блоку акумуляторних батарей і включає в себе шину, бортовий зарядний пристрій, трирівневу схему інвертора, схему перетворення постійного струму і контролер. Контролер використовується для управління першої і другої схемами перетворення. Розроблена система електроприводу забезпечує економію простору і засобів.

Це технічні терміни, які можуть не мати великого сенсу для тих, хто не знайомий з системами електромобілів, але суть в тому, що Huawei, ймовірно, працює над своїм власним електромобілем. Однак майте на увазі, що електромобіль може з’явитися не скоро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua