0 800 307 555
0 800 307 555

Коли в Україні знову переведуть годинники, якщо Рада не встигне скасувати літній час


Коли в Україні знову переведуть годинники, якщо Рада не встигне скасувати літній час

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт № 4201, який пропонує закріпити в Україні єдиний київський час і відмовитися від подальшого переходу на зимовий і літній час. Однак, якщо депутати не встигнуть вчасно проголосувати за нього в другому читанні, українцям знову доведеться «переводити стрілки» на годину вперед.

Рада має прийняти законопроєкт в цілому до 25 березня, щоб в результаті залишитися на зимовому часі.

«Якщо будемо бачити, що не встигаємо, то пропишемо в законопроєкті між 1-м і 2-м читанням, що 25.10 буде останнє переведення стрілок», — сказала заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Роксолана Підласа.

Згідно з чинним законодавством, переведення годинників має відбутися в ніч з суботи, 27 березня, на неділю, 28 березня.

Раніше Українськi Новини писали, що якщо Україна залишиться на зимовому часі, то захід сонця у найдовший день у році в Києві буде о 20:13. А на сході – ще раніше.

Тим часом прем’єр Денис Шмигаль підтримує скасування переходу на літній час і порадив переносити початок робочого дня, щоб уникнути сильної різниці в часі роботи в різних частинах України в світловий день, особливо взимку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua