0 800 307 555
0 800 307 555

Україна за рахунок «нульових» декларацій може отримати мільярди гривень


Україна за рахунок «нульових» декларацій може отримати мільярди гривень

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що бюджет України за рахунок «нульових» декларацій може отримати мільярди гривень.

«Ми проаналізували всі успішні і неуспішні кейси. Поспілкувалися з представниками бізнесу. Подивилися, як повинна проходити амністія. По-перше, це займе певний час, її не можна провести за місяць. Це пов’язано і з коштами за кордоном, і в питанні довіри бізнесу. Але ми очікуємо, що це будуть значні обсяги. Жодна країна не може прогнозувати. Різні країни отримували від 500 тис. доларів до мільярда і десятків мільярдів доларів, які поверталися в білий оборот. Хотілося, щоб це були б хоча б мільярди в гривнях», — повідомив Шмигаль.

Читайте також: Ставки від 2,5 до 9%. Гетманцев оприлюднив алгоритм одноразового декларування

За його словами, за непрямими методами розрахунку Кабінет Міністрів бачить, що ці гроші сумірні з щомісячними боргами України на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Також прем’єр-міністр зазначив, що у МВФ є стурбованість, щоб не легалізували гроші, отримані злочинним шляхом.

«Під амністію повинні потрапити кошти, які через специфіку бізнесу, економіки були виведені з білого прозорого обігу. Також міжнародні партнери були стурбовані, щоб чиновники не могли так легалізувати доходи. Вони не зможуть. Чи зможуть їх родичі? Ні, теж не зможуть», — резюмував Шмигаль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua