Visa і MasterCard підвищать комісії для бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Visa і MasterCard підвищать комісії для бізнесу

Фінтех і Картки
788
Платіжні системи Visa і Mastercard з квітня 2021 року планують підвищити комісії на деякі операції за кредитними картками.
Про це пише газета The Wall Street Journal.
Видання зазначає, що компанії підвищать плату за деякі онлайн-транзакції, Mastercard в свою чергу збільшить міжбанківські комісії для більшості преміальних кредитних карток при здійсненні покупок в супермаркетах, Visa ж підвищить комісії для ресторанів. При цьому велика ймовірність того, що підвищення торкнуться підприємців, які отримують замовлення за кредитними картками онлайн.
«WSJ зазначає, що перехід клієнтів на покупки в Інтернеті під час пандемії — тенденція, яка підтримує бізнес на плаву в той час, як люди не хочуть ходити в магазини. «Але комісії за операції, які продавці платять при оплаті онлайн-покупок карткою, найчастіше вищі, ніж звичайні», — пише видання.
У матеріалі також говориться, що самі компанії пояснюють зростання комісій тим, що вони допомагають покрити витрати на інновації та запобігання шахрайства. Втім, зростання мало розпочатися ще минулого року, але Visa і Mastercard відклали їх через пандемію. Варто також додати, що наразі продавці платять платіжним системам близько 2% від вартості покупок їхніх клієнтів.
«Ми з обережністю розглядаємо умови введення змін комісій на ринку США, і навіть якщо такі зміни будуть введені, вони не будуть поширюватися на український ринок. Нашою головною метою залишається розвиток безготівкових оплат, які надають переваги всім, забезпечуючи зручність, безпеку та прозорість, і розвиваючи цифрову економіку», – прокоментували нам в Mastercard.
Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
The page
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас