Перший кредит за державною програмою «Доступна іпотека 7%» від Глобус Банку - виконано! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перший кредит за державною програмою «Доступна іпотека 7%» від Глобус Банку - виконано!

Особисті фінанси
8
Приємна новина надійшла з Харкова.
Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою «Доступна іпотека 7%». Його отримала 32-річна харків’янка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку — АТ «Трест Житлобуд-1».
«Здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян має стати потужним імпульсом для пожвавлення всього ринку житлової іпотеки, — підкреслив Олександр Харченко, Голова Наглядової ради АТ «Трест Житлобуд-1». — Сподіваюсь, що, відчувши державну підтримку, іпотечне кредитування в банківських установах вийде на новий рівень, що дасть можливість залучити додаткові кошти та збільшити обсяги житлової нерухомості».
«Державна програма пропонує надзвичайно привабливі умови і повинна значно розширити коло наших клієнтів, — зазначила Любов Карпенко, начальниця відділення № 10 Глобус Банку. — Ми, в свою чергу, готові зробити все можливе, щоб українці змогли поліпшити свої житлові умови і збільшити свої можливості».
Програма «Доступна іпотека 7%», яку за ініціативою Президента України розробило Міністерство фінансів України, надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою.
26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором.
З умовами кредитування за програмою“Доступна іпотека 7%" від Глобус Банку Ви можете ознайомитися тут
За матеріалами:
Глобус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас