У Cash'U CLUB з'явиться більше категорій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Cash'U CLUB з'явиться більше категорій

Особисті фінанси
34
Альфа-Банк Україна оновлює свою програму винагород Cash’U CLUB. Зокрема, збільшиться кількість категорій з кешбеком. Тепер їх всього буде 22 (замість 19).
З 1 березня 2021 року в Cash’U CLUB з’являться такі окремі категорії з підвищеним кешбеком: «Аптеки», «Медзаклади», «Одяг» та «Взуття». А ще, як просили нас клієнти, ми повертаємо категорію «Зоомагазини», а в категорію «Все для дому» додаємо магазини текстилю та галантереї (МСС 5131). Тепер клієнти зможуть ще точніше планувати свої щомісячні покупки й отримувати вигідні кешбеки.
Нові березневі кешбеки уже доступні. Щоб зробити свій вибір, потрібно зайти в цифровий банк Sense SuperApp, в розділ Cash’U CLUB, і натапати собі найпотрібніші категорії.
Кожному учаснику Cash’U CLUB на початку місяця ми пропонуємо від 2 до 7 категорій покупок, по яких нараховується підвищений кешбек (у сумі до 1000 бонусів щомісячно). Учасники з найвищим статусом можуть вибрати 7 категорій, новачки – 2. Чим більше ви робите покупок, тим «статусніше» стаєте і тим більше бонусів Cash’U зможете заробити.
І, як завжди, просто так кешбек прилітає тим, хто платить ґаджетом. За такі покупки в Cash’U CLUB повертається 0,5% кешбеку без обмежень по сумі.
У Sense SuperApp завжди можна знайти підказки, як швидше накопичити кешбек – заходите в Cash’U CLUB і знаходите список партнерських акцій з різними кешбеками. Зараз це:
4% кешбеку в онлайн-магазині та шинних сервісах «Твоя шина»,
5% кешбеку на прикраси в ювелірному домі SOVA,
5% кешбеку на АЗС Glusco,
5% кешбеку на покупки в мережі електроніки та аксесуарів «Цитрус»,
7% кешбеку на замовлення в сервісі Liki24.com,
10% кешбеку на прокат і купівлю фільмів на MEGOGO,
10% кешбеку в магазинах і на сайті ТМ Conte
20% кешбек на доставку квітів і подарунків від Flowers.ua (до 8.03 включно).
Накопичений кешбек прямо в Sense SuperApp можна повертати реальними грошима на картку (до 5 000 грн на місяць) або використовувати бонуси, щоб отримати ще більше – виграти цінні призи. У березні серед учасників розігруються:
5 роботів-пилососів,
5 автомобільних відеореєстраторів,
10 сертифікатів по 500 грн від косметичного магазину,
20 фітнес-браслетів з функцією NFC,
1000 бонусів Cash’U для кожного з 20 переможців.
Усі деталі та правила програми Cash’U CLUB тут.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас