0 800 307 555
0 800 307 555

Золотовалютні резерви України скоротилися на 200 млн доларів — Данилишин


Золотовалютні резерви України скоротилися на 200 млн доларів — Данилишин

Обсяг міжнародних резервів Національного банку України станом на 1 березня 2021 року скоротився на 200 млн доларів — до 28,6 млрд доларів.

Про це повідомив голова Ради НБУ Богдан Данилишин на Facebook.

«Це в чотири рази перевищує плановий обсяг платежів уряду і Національного банку за зовнішньою заборгованістю перед нерезидентами в 2021 році (7,2 млрд доларів), в тому числі на користь МВФ — 1,6 млрд доларів», — повідомив Данилишин.

За його словами, стійкість фундаментальних тенденцій і достатність резервів Національного банку продовжують підтримувати стабільність обмінного курсу гривні в рамках режиму плаваючого курсоутворення.

«На міжбанківському ринку обмінний курс гривні протягом минулого тижня перебував в бічному тренді, не перевищуючи 28 гривень за 1 долар. Незначне переважання попиту на іноземну валюту з боку клієнтів банків над її пропозицією (в середньому за день на 8 млн доларів) було сформовано головним чином на форвардному сегменті ринку», — підкреслив Данилишин.

Голова Ради НБУ додав, що замість цього збільшився продаж іноземної валюти фізичними особами на готівковому ринку, що дозволило банкам збільшити викуп валюти в позицію.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua