Dragon Capital хоче викупити понад 75% Юнекс Банку Новинського — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Dragon Capital хоче викупити понад 75% Юнекс Банку Новинського

Фондовий ринок
387
Група інвесткомпаній Dragon Capital хоче придбати понад 75% АТ Юнекс Банк депутата Вадима Новинського.
Про це йдеться в даних Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України.
«Відповідно до частини 1 статті 64 Закону України Про акціонерні товариства, ДРАГОН КАПІТАЛ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД (DRAGON CAPITAL INVESTMENTS LIMITED), компанія, яка заснована та зареєстрована у Республіці Кіпр за номером HE 206349, за адресою: Агіу Павлу, 15, Ледра Хаус, Агіос Андреас, 1105, Нікосія, Кіпр, цим повідомляє про намір придбати значний пакет акцій Банку в кількості 219 029 200 штук простих іменних акцій, що складає 75,01% від загальної кількості акцій Банку», — йдеться в повідомленні на сайті агентства.
Нагадаємо, що 31 грудня Dragon Capital домовився зі Смарт-Холдингом Новинського про покупку Юнекс Банку. Раніше в грудні Антимонопольний комітет дозволив Dragon Capital купити банк Новинського.
У червні 2020 року Dragon Capital і Getin Holding розірвали угоду про придбання 100% акцій Ідея Банку, не погодивши комерційні умови.
Смарт-Холдинг — одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України з активами в гірничо-металургійному та нафтогазовому комплексах, банківському секторі, сільському господарстві, суднобудуванні і нерухомості. Бенефіціар групи — нардеп Вадим Новинський.
Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, що працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас