0 800 307 555
0 800 307 555

Шахраї зі «служби безпеки» monobank змусили жінку добровільно віддати їм 94 тис. грн


Шахраї зі «служби безпеки» monobank змусили жінку добровільно віддати їм 94 тис. грн

Користувачка ОЛХ розмістила оголошення про продаж парфумерії. Як це нерідко буває з продавцями на цьому майданчику, побоюючись шахраїв і недобросовісних покупців, вона вимагала від клієнтів передоплату за свій товар.

Незабаром після цього з нею зв’язався «покупець», який висловив зацікавленість товаром і прислав посилання на «отримання грошей». Жінка, яка забула про те, що потрібно з обережністю ставитися до підозрілиї посилань, які пересилають через месенджери для оплати, ввела дані картки для зарахування передоплати на фішинговому сайті. Дивно, але в цей момент шахраї не списали з неї ніяких грошей.

Однак, незабаром після цього пролунав телефонний дзвінок і чоловік, який представився співробітником служби безпеки monobank, повідомив, що на її картковому рахунку помічена підозріла активність. Злякавшись, жінка втратила будь-яку пильність і геть забула про популярну у шахраїв схему «служба безпеки».

За словами «співробітника служби безпеки», в зв’язку підозрілою активністю картку клієнтки було заблоковано. Щоб зберегти кошти на рахунку і можливість користуватися грошима, невідомий запропонував перевипустити картку і перевести на неї гроші зі старої картки.

Оскільки сума на рахунку жінки була чималою, вона була готова на будь-які маніпуляції з її банківськими рахунками, щоб зберегти гроші. Слідуючи вказівкам «співробітника служби безпеки monobank», вона в телефонному режимі зробила переказ 94 тисяч гривень з «заблокованої» старої картки на продиктований їй номер «нової картки».

Виконавши цю операцію, жінка стала чекати, коли в її мобільному додатку з’явиться перевипущена картка зі старими грошима. Однак цього так і не сталося — маніпулюючи страхами жертви, шахраї змусили її відправити гроші на їхній рахунок в іншому банку.

За фактом цього злочину ведеться слідство. Суд уже надав правоохоронцям дозвіл на доступ до даних monobank, які дозволять з’ясувати, куди були відправлені крадені гроші і хто є власником рахунку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:monobank
Опитування
В Контексті Finance.ua