Як розблокувати банківську картку, яку було заблоковано через борги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як розблокувати банківську картку, яку було заблоковано через борги

Особисті фінанси
6313
Арешт коштів на рахунках громадян найчастіше відбувається через існуючі борги, несплачені штрафи, аліменти та може бути накладений державним виконавцем.
Про це повідомляє Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро.
«В даний час арешт коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями відбувається, як за постановою виконавця про арешт коштів боржника, що в паперовому вигляді направляється до банку, так і автоматизовано через впровадження електронного обміну інформацією між державними виконавцями та банківськими й іншими фінансовими установами, а також впровадження автоматизованого арешту на кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках і на зберіганні в банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах», — ідеться в повідомленні.
Інколи арешт накладається на рахунки, які використовуються для зарахування заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги чи інших передбачених законодавством соціальних виплат. Оскільки рахунок, який відкривається для зарахування заробітної плати, пенсії, стипендії чи соціальних виплат, зазвичай за умовами банківського обслуговування є звичайним поточним рахунком. Іншими словами, це рахунок фізичної особи для власних потреб, на який можуть зараховуватися будь-які кошти, а не тільки кошти з конкретним цільовим призначенням. Оскільки в державного виконавця немає технічної можливості розділити, які кошти надходять на рахунок, то він має законні підстави накласти арешт на банківські рахунки.
Що робити у випадку арешту банківського рахунку:
  • за допомогою Єдиного реєстру боржників України встановити внесення даних особи, на рахунок якої накладено арешт, до вказаного реєстру;
  • у цьому реєстрі також можливо отримати інформацію щодо органу державної виконавчої служби, засоби зв’язку та ПІБ державного виконавця, в якого знаходиться документ щодо існування боргів;
  • після чого, для вирішення питання щодо зняття арешту, звернутись до органу державної виконавчої служби, надавши документальне підтвердження щодо сплати боргу, штрафу або аліментів.
До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо карток в Україні. Щоб допомогти вам з вибором картки онлайн, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам «пластик».

Подивитися варіанти 💳

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас