ПриватБанк запускає «Іпотеку під 7%» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запускає «Іпотеку під 7%»

Нерухомість
5752
ПриватБанк підписав договір з Фондом розвитку підприємництва про запуск кредитування клієнтів у рамках державної програми «Доступна іпотека 7%».
Про це повідомили в банку.
Подати заявку на пільговий кредит на житло можна буде вже з 1 березня на спеціальній сторінці сайту банку.
Хто може отримати. Згідно з умовами нової державної програми, отримати в Приватбанку кредит з компенсацією державою частини кредитної ставки до рівня 7% річних можна на купівлю квартири або будинку, нормативна площа яких становить 50 кв. метрів загальної площі на одну людину або сім’ю з двох осіб і 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї.
Позаяк програма має насамперед соціальний характер, в ній можуть взяти участь українці, середньомісячний дохід яких і кожного з членів за останні шість місяців не перевищує десятикратного розміру середньої місячної заробітної плати у відповідному регіоні України.
Максимальний розмір такого кредиту обмежено сумою в 2 млн грн, а вартість житла в іпотеку не повинна перевищувати 2,5 млн грн.
Терміни. Отримати пільговий кредит на житло можна на термін до 20 років, а початковий внесок позичальника повинен бути не менше 25% вартості житла.
На умовах пільгової іпотеки можна придбати переважно сучасне житло в новобудовах — багатоквартирних або приватних будинках, які здані в експлуатацію не раніше, ніж за три роки до початку старту програми.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас