0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні знову змінили ПДР: дітей у машинах будуть перевозити по-новому


В Україні знову змінили ПДР: дітей у машинах будуть перевозити по-новому

Український уряд на засіданні в середу, 24 лютого, вніс зміни до Правил дорожнього руху в пунктах, що стосуються перевезення дітей в автомобілях.

Про це нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко повідомляє у своєму Telegram-каналі, пише сайт Сьогодні.

Тепер в легкових авто треба обов’язково мати спеціальні утримувальні системи, якщо планується перевозити дитину, зріст якої менший за 145 см.

Ці системи повинні використовуватися в транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки або системами з’єднання дитячої утримувальної системи, передбаченими їх конструкцією, і відповідати вимогам чинних правил і нормативів.

У разі перевезення дітей до 3-х років на передньому місці допускається встановлення дитячих утримувальних систем, які встановлюються проти напрямку руху з обов’язковим відключенням фронтальної подушки безпеки цього місця для сидіння (при її наявності).

При цьому окремо підкреслюється, що характеристики дитячої утримувальної системи повинні відповідати масі і зросту дитини, яка перевозиться, а діти повинні перебувати в автокріслах або бустерах пристебнутими.

Як випливає з порівняльної таблиці до постанови Кабміну, раніше цих пунктів у Правилах дорожнього руху не було.

Довідка Finance.ua:

  • 16 лютого Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким пропонується посилити відповідальність за окремі порушення правил дорожнього руху.

ДТП. Що робити і чи можна покрити витрати? 🚗

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua