12 млрд втрат щорічно: ДФС планує припинити продаж нелегального алкоголю через інтернет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

12 млрд втрат щорічно: ДФС планує припинити продаж нелегального алкоголю через інтернет

Казна та Політика
892
Державна фіскальна служба України активізує роботу з припинення продажу нелегального алкоголю в інтернеті та запрошує до співпраці офіційних виробників спиртного та інтернет-провайдерів.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник.
«Абсолютно погоджуюсь з Данилом Гетманцевим щодо колосальних збитків держави, пов’язаних з існуванням тіньового ринку алкоголю. Втім, не менше збитків зазнають і офіційні виробники лікеро-горілчаних виробів. Нечесна конкуренція, зіпсована репутація та спад прибутку — це далеко не всі проблеми легального бізнесу, які спричиняє незаконний продаж ЛГВ. Саме тому сьогодні ДФС України та я особисто запрошуємо представників виробників та імпортерів алкогольних напоїв взяти участь у спільному обговоренні шляхів вирішення зазначеної проблеми», — зазначив він у дописі.
Окрім цього, Мельник запропонував долучитись до обговорення представникам компаній, які надають послуги з доставки поштових відправлень, провайдерам хостингу та реєстраторам доменних імен.
Раніше голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що через дії нелегалів щорічно бюджет втрачає до 12 млрд грн, та закликав контролюючи органи вирішити це питання.
Відомо, що від початку року в Україні з обігу було вилучено 165 тонн спирту та 71 тонну лікеро-горілчаних виробів, а також припинено діяльність 11 незаконних виробництв спиртних напоїв.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас