Dragon Capital може вкласти $250-300 млн в інфраструктурні проєкти в Україні в найближчі роки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Dragon Capital може вкласти $250-300 млн в інфраструктурні проєкти в Україні в найближчі роки

Фондовий ринок
308
Генеральний директор інвестгрупи Dragon Capital, президент Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Томаш Фіала оцінює обсяг інвестицій групи в інфраструктурні проєкти в найближчі роки в $ 250−300 млн: йдеться, перш за все, про проєкти індустріальних парків у Київській та Львівській областях.
«Вже цьогоріч ми починаємо реалізацію проєкту індустріально-складського парку Е40, розміщеного на території 49 га на Житомирській трасі в 20 км від Києва. Тут будуть побудовані близько 200 тис. кв. км нерухомості. Інвестиції близько $ 130 млн», — повідомив Фіала на форумі «Україна30».
За його словами, в реалізацію Львівського проєкту, який був викуплений у CTP в кінці минулого року, буде інвестовано $ 100 млн. «Поруч з’явиться нова кільцева дорога, яка зробить цей проєкт на 23 га, ще більш привабливою для орендарів», — зазначив голова Dragon Capital.
Основною спеціалізацією індустріальних парків від Dragon Capital на сьогодні є логістика, додав він. «Однак близько третини площ буде плануватися під виробництва. Йдеться про легку, фармакологічну, хімічну промисловість», — сказав Фіала агентству «Інтерфакс-Україна».
Виступаючи на форумі, він вказав, що в цілому Україна може залучити до $ 5 млрд під великі інфраструктурні проєкти за рахунок кредитів під держгарантії, єврооблігацій і подібних інструментів. «Інтерес до таких великих проєктів, як у „Укравтодору“, „Укрпошти“ у інвесторів є», — вважає бізнесмен.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас