"Краща відповідь на COVID-19": МТБ Банк відзначено премією "Вибір Країни" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Краща відповідь на COVID-19": МТБ Банк відзначено премією "Вибір Країни"

Кредит&Депозит
48
"Краща відповідь на COVID-19": МТБ Банк відзначено премією "Вибір Країни"
МТБ БАНК з перших днів пандемії COVID-19 разом із Благодійним Фондом «Корпорація монстрів» та антикризовим штабом в Одеській області «Одеса vs COVID» долучився до кампанії підтримки медичної системи України, ставши на захист тих, хто на передовій чинить опір страшній епідемії. Лікарі, медсестри, санітарки інфекційних відділень уже рік працюють понаднормово, ризикуючи своїм життям, у вкрай важкій епідемічній ситуації вони щохвилини перебувають у зоні ризику.
Наше головне завдання — зберегти життя медиків, забезпечивши їх засобами захисту, у першу чергу — захисними костюмами, в яких є нагальна потреба. Від здоров’я медиків залежить перебіг лікування та мінімізація відсотка летальності пацієнтів, — зазначив Юрій Кралов. — Тому МТБ БАНК перерахував півмільйона гривень на придбання захисних костюмів багаторазового використання для медиків відомому в Одесі Благодійному Фонду «Корпорація монстрів», який опікується забезпеченням лікарень необхідними засобами захисту та ліками. Захисні костюми розподілили між медичними закладами, які були визначені як опорні в Одесі та Одеській області.
На рахунок «Корпорації монстрів» також було перераховано 640 тисяч гривень, які спрямували на придбання Моніторів пацієнта Spacelabs С50. Обладнання теж було направлено в опорні лікарні.
МТБ БАНК допоміг медикам і мешканцям Чорноморська, перерахувавши 500 тисяч гривень Благодійному Фонду «Здоров’я Чорноморська» на придбання сучасного обладнання для дослідження біоматеріалів на виявлення коронавірусу. І ще 500 тисяч гривень було направлено на закупівлю захисних засобів для медиків опорної лікарні.
Отримавши нагороду рейтингового агентства «Вибір Країни», Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов запевнив: «Ми не збираємося зупинятися — разом ми все подолаємо!».
За матеріалами:
МТБ Банк (Марфін Банк)
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас