“Даємо гроші, а до них – ще гроші”: Оля Полякова стала амбасадором CCloan — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

“Даємо гроші, а до них – ще гроші”: Оля Полякова стала амбасадором CCloan

Особисті фінанси
163
CCloan рада представити свого бренд-амбасадора Олю Полякову та повідомити про запуск нової акції. До 350 грн кешбеку на карту гарантовано отримують нові клієнти в рамках промо-кампанії “Даємо гроші, а до них – ще гроші”. І це на додачу до відсоткової ставки 0,01%!
Все просто, оформивши і погасивши свою першу позику на термін до 30 днів, клієнт отримує від CCloan повернення у розмірі 5% від суми позики. Наприклад, клієнт бере 6 000 грн на 30 днів – і після погашення йому повертають 300 грн на карту. При цьому відсоток становить всього 18 грн! За необхідності клієнт продовжує позику на термін не менше 5-ти днів і отримує додаткові 50 грн. Таким чином, сумарне повернення коштів складе 350 грн.
“Ми запустили цю акцію, щоб більше людей дізналися про зручність сервісів онлайн-кредитування. І раді, що саме Оля Полякова стала представником нашого бренду”, – говорить директор з маркетингу CCloan Анна Мойсєєва.
Спочатку візуальним образом бренду CCloan була вибрана сім’я. Адже, що може бути надійніше, тепліше та важливіше сім’ї? Мета компанії – говорити з клієнтом однією мовою, мати спільні з ним цінності. І CCloan, дійсно, стали ближче до клієнтів, про це говорять цифри: у 2020 році послугами сервісу скористалося у 2 рази більше українців.
У новій рекламній кампанії команда CCloan вирішила показати розвиток своїх персонажів, а саме те, як змінилося їхнє життя після зустрічі з феєю CCloan, утворилася їхня сім’я, вони стали королем та королевою свого життя. Таким чином, креатив вийшов про те, як легко отримати фінансову підтримку і здійснити мрії, якщо ти є частиною сім’ї CCloan.
Щоб краще передати цю ідею, компанії був потрібен такий же яскравий і зрозумілий клієнтові амбасадор. Тому феєю CCloan стала саме Оля Полякова. Адже вона – справжня королева української попмузики, яскрава і популярна артистка з мільйонами підписників у соціальних мережах.
“Наша фея-чарівниця Оля Полякова, ставши амбасадором бренду CCloan, втілила образ надійної компанії-помічниці, якою ми є. Користуючись нашими послугами, клієнт стає частиною сім’ї CCloan, яка завжди підтримає та допоможе, стане його фінансовим другом і партнером”, – ділиться Анна Мойсєєва.
CCloan – надійна фінансова компанія, яка вже п’ять років працює на українському ринку. Срібний призер в номінації “Сервіс кредитування онлайн” від “Української народної премії” у 2020 році та володар “Зірки якості”, яку вручають за значний внесок в економіку країни.
“Наш сервіс, дійсно, зручний та швидкий, без прихованих комісій і черг. Підтвердженням цьому є кількість наших клієнтів – CCloan довірилися понад мільйон українців. А все тому, що ми добре знаємо, як забезпечити їх фінансову стабільність і незалежність. Та раді запропонувати новим користувачам цікаву, а головне вигідну акцію”, – коментує директор CCloan Наталія Клєвакіна.
Якщо вам терміново необхідні гроші, CCloan допоможе швидко отримати бажану суму. Все, що для цього потрібно: банківська карта, паспортні дані, ІПН і телефон. Також існує спрощений спосіб реєстрації через BankID. 10 хвилин і необхідна сума у ​​вас на карті. А тепер ще й до 350 грн кешбеку. Приєднуйтеся до сім’ї CCloan!
Джерело: https://ua-news.liga.net/all/pr/daemo-groshi-a-do-nih-sche-groshi-olya-polyakova-stala-ambasadorom-ccloan
За матеріалами: CCloan
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас