«Комп’ютер хабара не бере»: Зеленський підтримав стратегію цифрової трансформації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Комп’ютер хабара не бере»: Зеленський підтримав стратегію цифрової трансформації

Казна та Політика
441
Президент Володимир Зеленський підтримує стратегію цифрової трансформації України на наступні три роки.
Про це повідомляє пресслужба глави держави.
«Ми – перша країна у світі з цифровими паспортами та четверта у Європі з цифровим водійським посвідченням. Цифровізація – це пряма й найкраща боротьба з корупцією. Комп’ютер хабара не бере. Діджиталізація – це боротьба з корупцією, зменшення спілкування громадян з чиновниками, спрощення процедур, і за нею – майбутнє», – зазначив Зеленський.
У свою чергу, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров проінформував про запуск 94 проектів цифрової трансформації у сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки та торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо.
За його словами, затверджений урядом перелік проєктів буде реалізований протягом трьох років та сприятиме розбудові цифрової держави.
«Вперше в історії України держава переходить на системний проєктний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого. І дасть змогу вже за кілька років увійти до топ-20 цифрових держав світу», – сказав Федоров.
В ОП нагадали, що 17 лютого Кабінет Міністрів затвердив перелік 94 проектів цифрової трансформації. Стратегія є відображенням всієї діяльності уряду та містить чіткі плани її цифровізації – переходу на сучасні, прозорі та автоматизовані правила. Серед проєктів цифрової трансформації на наступні три роки: е-нотаріат, е-майно, е-містобудування, е-школа, е-соцзахист, е-міграція, е-лікарня, е-дозвіл тощо.
Очікується, що українці особисто зможуть контролювати прозорість системи та спостерігати за реалізацією проєктів у режимі реального часу. Для цього Міністерство цифрової трансформації запускає публічний каталог з описом кожного проєкту, чітко визначеними дедлайнами та відповідальними за процеси.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас