Обсяг угод торговельного фінансування перевищив 11 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обсяг угод торговельного фінансування перевищив 11 млрд грн

Особисті фінанси
12
УКРГАЗБАНК продовжує нарощувати портфель угод торговельного фінансування. За результатами роботи Банку у минулому році загальний обсяг таких угод перевищив 11 млрд грн.
Слід зазначити, що основними складовими зростання портфеля торговельного фінансування УКРГАЗБАНКА стала підтримка таких угод від ЄБРР та IFC за міжнародними програмами підтримки торгівлі; використання «чистих» лімітів від іноземних банків та контрагентів, еко-угоди торговельного фінансування для клієнтів банку, активне просування таких продуктів як експрес гарантія без застави, гарантія балансування газу, акредитиви з пост-імпортним фінансуванням та інші.
Нарощування обсягів торговельного фінансування дозволяє Банку і надалі посилювати підтримку та фінансування зовнішньоекономічних проєктів наших клієнтів незалежно від їхніх масштабів. Адже сума найменшої нашої гарантії складала всього 900 гривень, а найбільша була видана на суму близько 16 млн доларів США.
Нагадаємо, нещодавно УКРГАЗБАНК здобув перемогу у номінації «Кращий банк торговельного фінансування України 2021» за підсумками 11-го щорічного конкурсу Global Banking & Finance Review Awards. Цьому передувала визначна подія – ми здійснили соту угоду для українського бізнесу у рамках ліміту торговельного фінансування від ЄБРР.
За матеріалами:
Укргазбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас