Інформація щодо дії акційних умов по кредитній картці всеМОЖУ у лютому-березні 2021 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інформація щодо дії акційних умов по кредитній картці всеМОЖУ у лютому-березні 2021 року

Кредит&Депозит
54
Шановні клієнти,
Інформуємо вас про те, що акційні умови користування кредитною карткою всеМОЖУ подовжено до 30 березня 2021 року. Це зроблено для того, щоб клієнти, які подали заявки на оформлення кредитних карток в лютому, могли повністю скористатися спеціальними умовами: зняттям готівки в грейс-період до 62 днів, а також сервісом Сплачуйте частинами – розстрочкою на будь-які покупки карткою від 1000 гривень на 6 місяців без переплат.
Це значить, що всі клієнти ПУМБ можуть користуватися карткою всеМОЖУ на пільгових умовах до 30 березня 2021 року.
На всі операції, здійснені з 1 квітня, діятимуть стандартні умови. Це значить, що у разі зняття готівки або переказів з кредитної картки, на суму будуть нараховуватися відсотки за користування кредитними коштами. А сервіс Сплачуйте частинами буде доступний лише на товари магазинів-партнерів та пільговим періодом до 3 місяців. Оплата товарів та послуг, поповнення мобільного та сплата комунальних платежів через ПУМБ Online без комісії та залишається без переплат до 62 днів.
Нагадаємо, в період з листопада по січень понад 120 тисяч клієнтів оформили кредитну картку всеМОЖУ, клієнти скористалися сервісом Сплачуйте частинами понад 180 тисяч разів на суму більше ніж 360 млн. грн.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас