Вітренко сказав, за рахунок чого Україна поповнює дефіцит вугілля — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вітренко сказав, за рахунок чого Україна поповнює дефіцит вугілля

Енергетика
1808
Дефіцит вугілля, який склався на складах ТЕС у поточному опалювальному періоді, Україна на сьогодні заповнює за рахунок власного видобутку, а також — закупок вугілля в Казахстані.
Про це під час зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією заявив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.
«Зараз поповнюються запаси українським вугіллям. ДТЕК видобуває вугілля, є державні шахти, вони наповну працюють. Є також поставки вугілля з Казахстану. Українське вугілля плюс казахстанське вугілля», — зазначив Вітренко.
За даними «Укренерго», запаси вугілля на теплоелектростанціях на 43% менші за мінімально необхідний рівень та становлять 384,4 тисячі тонн.
У компанії зазначають, що «ситуація із запасами вугілля на складах ТЕС залишається критичною». На кінець минулого тижня, у порівнянні з початком, запаси газового вугілля на ТЕС зменшилися на 18% (-52,9 тис. тонн), тоді як антрацитового практично не змінилися (+0,5 тис. тонн).
З початку листопада 2020 року запаси зменшилися у 6,5 раза до 384,4 тис. тонн. З них газового вугілля — зменшились у 8,9 раза до 240 тис тонн, антрацитового — у 2,5 раза до 144,4 тис. тонн.
Для балансування енергосистеми енергоблоки теплоелектростанцій ПАТ «Центренерго» працюють на газі, також здійснюється імпорт «електроенергії в ОЕС України, яким частково компенсується дефіцит генеруючих потужностей на ТЕС та АЕС».
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас