0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк Україна запустив авторизацію з Дія, сервіс check.gov.ua та онлайн-кредит готівкою


Альфа-Банк Україна випустив перше у 2021 році оновлення цифрового банку Sense SuperApp. Відтепер стати клієнтом Альфи стало ще простіше — за допомогою застосунку Дія. Розповідаємо все про новий реліз Sense.

Віддалене відкриття рахунку – тепер за допомогою застосунку Дія. У листопаді-2020 Альфа запустила Sense SuperApp з першою в Україні повноцінною відеоідентифікацією та можливістю відкрити рахунок за 10 хвилин через відеочат. Після оновлення Sense стати клієнтом Альфа-Банку стало ще простіше — завдяки інтеграції із застосунком Дія.

Для відкриття картки новому клієнтові Альфа-Банку Україна потрібно лише:

І все! Після цього цифрова картка відразу активується у Sense і готова до використання без обмежень.

Сервіс перевірки квитанцій check.gov.ua. З ним користувачі Sense можуть перевіряти квитанції та підтверджувати оплату штрафів, державних та інших послуг, а не витрачати час на отримання паперових квитанцій з мокрою печаткою. Ця опція вже доступна клієнтам в єдиній виписці та історії операції по вибраному рахунку.

Страхування для подорожей. Для користувачів Sense СК “Альфа-Страхування” розробила два спеціальних пакети страхування для подорожуючих за кордон:

  • простий пакет з покриттям медичних витрат та
  • пакет з розширеними можливостями на випадок скасування або затримки рейсу, втрати багажу, добровільним медстрахуванням та страхуванням від нещасного випадку.

Важливо, що обидва пакети включають покриття витрат, пов’язаних із захворюванням на Covid-19, що було виявлено під час подорожі.

Купити поліс теж дуже просто: достатньо вказати країну, дату виїзду, термін перебування за кордоном та номер закордонного паспорту. Усі клієнтські дані підтягнуться автоматично. А ще можна оформити страховку для друга та застрахувати власне нерухоме майно на час подорожі.

Онлайн-кредит готівкою. Альфа-Банк пропонує клієнтам швидкий кредит готівкою безпосередньо у Sense SuperApp. Для отримання такого кредиту клієнту достатньо подати у застосунку заявку на кредит на необхідну суму та оперативно отримати рішення банку.

Наприкінці лютого — ще одне круте оновлення Sense SuperApp та ще більше крутих фішок для фізичних осіб та підприємців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua