0 800 307 555
0 800 307 555

Банкіри дали прогноз курсу долара до кінця лютого


Банкіри дали прогноз курсу долара до кінця лютого

Банкіри та аналітики прогнозують подальше зміцнення гривні до долара. Протягом лютого 2021 року курс може досягти рівня 27,5 гривень/долар.

Про це пише РБК-Україна.

Зокрема, старший аналітик групи ICU Тарас Котович вказує такі фактори, як високі ціни на експорт, активність нерезидентів на ринку ОВДП та підготовку аграріїв до весняно-польових робіт. «До кінця лютого курс гривні може зміцнитися досить відчутно, досягнувши 27,5 гривень/долар», — зазначив аналітик.

Крім того, за словами директора з ринків капіталу «Альфа-Банку Україна» Тетяни Попович, до зміцнення гривні можуть призвести виплати до 20 лютого податків за рік, а також річних зарплат і бонусів. Тоді як вже в початку березня курс гривні може послабити виплата купона за ОВДП. «Але в цілому поточна ситуація говорить про можливе зміцненні національної валюти в коротко- і середньостроковій перспективі», — уточнила Попович.

В «Ідея Банку» також очікують на подальше зміцнення гривні на тлі високих цін на український експорт. За словами директора департаменту казначейства банку Ярослава Кабіна, курсовий прогноз на лютий у цій фінустанові становить 27,50−28,50 гривень/долар.

В «ОТП Банку», у свою чергу, прогнозують курс до кінця лютого в межах 27,70−28,20 гривень/долар.

Довідка Finance.ua:

  • За прогнозом уряду, до 2024 року очікується поступове зростання середньої вартості американської валюти до 28,8 грн/дол за оптимістичним сценарієм і до 29,7 грн/дол — за песимістичним.
  • Dragon Capital поліпшив прогноз зростання ВВП України в 2021 році до 5,3% і очікує курсу 28 грн/$ 1 на кінець року.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua