184
У 2021 році Приватбанк продовжить знижувати ставки за кредитами малому бізнесу - Євген Заіграєв
— Кредит&Депозит
Цього року ставки за кредитами для малого і середнього бізнесу можуть знизитися ще на 1-2% пункта, продовжуючи тренд 2020 року і з урахуванням здешевлення ресурсної бази банків і надлишкової ліквідності в системі. Про це заявив керівник Дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв.
За словами Заіграєва, протягом року рівень ставок може досягти 11-12% річних для середнього бізнесу і 12-15% річних для малого бізнесу і підприємців. При цьому, такі ставки будуть актуальними як для кредитів на інвестиційні цілі на строк до 5 років, так і на поповнення обігових коштів терміном до 2-3 років.
Крім того, клієнти МСБ будуть і далі активно користуватися програмою 5-7-9, в рамках якої можна взяти кредит вартістю від 3% до 9% річних. Причому сьогодні ПриватБанку лідирує за кількістю виданих пільгових кредитів підприємцям.
За матеріалами: ПриватБанк
Поділитися новиною
Також за темою
Скільки українців придбали житло за програмою «єОселя» в 2025 році
ПриватБанк продовжив кредитну лінію для програми «єОселя» до 2046 року
Банки фіксують зростання попиту на кредити у прифронтових регіонах
Чи може роботодавець перевіряти кредитну історію кандидата
Частка непрацюючих кредитів у банках у листопаді зменшилася до 23,9%
Програма"5−7−9%": ідприємці оформили нових пільгових кредитів на 3,3 млрд грн
