0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд компенсує населенню 1,4 мільярда через подорожчання електроенергії


Уряд компенсує населенню 1,4 мільярда через подорожчання електроенергії

Мінсоцполітики підготувало проєкт постанови про компенсації споживачам, які встановили електроопалення. Через подорожчання електроенергії зі спеціального фонду Держбюджету виділять 1,4 мільярда гривень.

Проєкт постанови розміщений на сайті Федерації профспілок для обговорення.

Згідно з проєктом, гроші виділять із спеціального фонду Держбюджету Мінсоцполітики. Компенсації нададуть у зв’язку зі скасуванням окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів, крім тих, які отримують житлову субсидію.

Кому виплатять компенсації:

  • населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену ціну;
  • населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену ціну;
  • багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.

Компенсацію надаватимуть шляхом спрямування бюджетних коштів постачальникам універсальних послуг з подальшим їх зарахуванням, як оплату за спожиту у першому кварталі 2021 року електрику, на особові рахунки споживачів.

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет Міністрів постановою № 1325 від 28 грудня 2020 року запровадив єдиний фіксований тариф для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт-год (із ПДВ) на період з 1 січня до 31 березня і тим самим скасував пільговий тариф для населення у розмірі 0,9 грн/кВт-год за перші 100 кВт-год місячного споживання, а також інші пільгові тарифи.

Вісім способів заощадити на комуналці цієї зими

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua