0 800 307 555
0 800 307 555

Відомий продавець техніки дозволив клієнтам надавати цифрові паспорти


Відомий продавець техніки дозволив клієнтам надавати цифрові паспорти

Український магазин гаджетів та аксесуарів “Цитрус” розпочав прийом цифрових документів з e-сервісу державних послуг “Дія”. Компанія стала першим рітейлером техніки, де працює електронний шерінг документів. Про це в Telegram повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Так, за допомогою цифрової копії паспорта можна оформити страховку пристрою і його сервісний супровід.

“Тепер для оформлення послуги страхування гаджета можна просто показати касиру паспорт в смартфоні. І підтвердити в додатку згоду на отримання документа”, – розповів міністр.

Нагадаємо, в Мінцифри анонсували запуск в поточному році нових проєктів і послуг в сервісі “Дія”. Йдеться про “Дія ID”, зміну місця проживання, будівельні послуги, податкові онлайн-сервіси, електронний медичний висновок та автоматичну реєстрацію бізнесу.

До того ж з 1 грудня в Україні почали діяти змінені норми, пов’язані з проведенням касових операцій банків та інкасаторських компаній. Тепер банки можуть використовувати цифровий варіант закордонного паспорта або паспорта в мобільному додатку “Дія” для ідентифікації та верифікації клієнта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua