0 800 307 555
0 800 307 555

Galaxy Unpacked 2021: Samsung презентував смартфони серії S21 та Galaxy Buds Pro (фото)


У четвер, 14 січня 2021 року, компанія «Samsung Electronics» під час Galaxy Unpacked 2021 презентувала нову серію смартфонів Galaxy S21 у трьох моделях та останню модель бездротових навушників – Galaxy Buds Pro. Презентацію відвідав й Finance.ua.

Особливості серії S21: Серія Galaxy S21 пропонує новий дизайн камер з металевою рамкою та розширення палітри кольорів. Кожен смартфон серії S21 обладнаний системою 5-нм процесорів та підтримкою мережевої технології 5G.

У серії S21 присутній вдосконалений портретний режим та Zoom (наближення. – Ред.). Також досить цікавий режим «режисера», який дозволяє більше контролювати фільмування та водночас спростити отримання найкращих кадрів. Наприклад, режим дозволяє знімати на основну та фронтальну камери водночас або переходити у режимі реального часу між мініатюрами зображень з кожної лінзи.

Galaxy S21. Смартфон пропонують у кольорах: «фантом рожевий», «фантом сірий», «фантом білий».


Фото Galaxy S21

Дисплей у смартфона Galaxy S21 – Dynamic Amoled 2x. Розміром 6,2 дюйма та з керуванням блакитного випромінювання на основі штучного інтелекту (для кращого нічного сну. – Ред.). Частота оновлення екрана 48-120Hz. Батарея 4000 мА/год. Вартість Galaxy S21 від 26 999 грн.

Galaxy S21+. Дисплей у смартфона Dynamic Amoled 2x розміром 6,7 дюйма. Частота оновлення екрана 48-120Hz. Також з керуванням блакитного випромінювання на основі штучного інтелекту. Пропонують смартфон у кольорах «фантом фіолетовий», «фантом чорний», «фантом сріблястий».


Фото Galaxy S21+

Компанія позиціонує S21+ як надійний смартфон з двошаровим захистом Knox Vault та швидкою автентифікацією. Батарея 4800 мА/год. Вартість Galaxy S21+ від 31 999 грн.

Galaxy S21 Ultra. Позиціонується як преміальний смартфон з дисплеєм 6,8 дюйма та динамічною частотою оновлення екрану 11-120Hz. Пропонують у кольорах «фантом чорний» та «фантом срібний».


Galaxy S21 Ultra

Смартфон має найбільш інноваційну камеру від Samsung, що дозволить робити 108-мегапіксельні фото з автофокусом. Чотири об’єктиви допоможуть отримувати у 64 рази більше кольорів. Також смартфон пропонує фільмування в якості 4К для всіх лінз. Поліпшений нічний режим. А під час Zoom на Galaxy S21 Ultra можна не лише наблизити зображення об’єкта, але й зробити його чітким.

Смартфон обладнано пером S Pen, швидким wi-fi 6E та батарею 5000 мА/год. Вартість від 37 999 грн.


Специфікації смартфонів серії S21

Galaxy Buds Pro. Новинка у лінійці Galaxy Buds. У навушників Galaxy Buds Pro дещо змінений формфактор. Також вони мають ступінь захищеності від води в лінійці Galaxy Buds – IPx7. Навушники пропонують більш глибокий звук завдяки 11 мм низькочастотному динаміку (вуфер. – Ред.) та 6,5 мм динаміку, який передає високі частоти (твітер. – Ред.).


Galaxy Buds Pro

Навушники також мають систему з трьох мікрофонів, високий рівень SNR (співвідношення сигнал/шум. – Ред.) та «озброєні» технологією захисту від вітрового шуму. Це означає, що ваш голос буде чути чіткіше, а фонові шуми зведено до мінімуму.

У навушниках разом працюють технологія ANC (технологія інтелектуального та активного шумопоглинання. – Ред.) та Ambient sound. Навушники автоматично перемикаються між активним поглинанням шуму та налаштуваннями Ambient sound (наприклад, відключають музику, коли ви хочете поговорити зі своїми колегами або приятелями). Мають 4 рівні налаштувань навколишнього звуку. Також навушники легко поєднуються з іншими пристроями в екосистемі Galaxy.


Специфікація Galaxy Buds Pro

Під час презентації Samsung також розповіла про новий спосіб для швидкого виявлення пристроїв Galaxy – сервіс SmartThings Find. Він допомагає легко знайти пристрій, навіть якщо девайс не приєднаний до інтернету. Пошук пристроїв здійснюється за допомогою технологій BLE та UWB.

Був представлений новий Galaxy SmartTag та Tag+, які допомагають відшукати пристрої чи будь-які речі.


Фото Galaxy SmartTag

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua