0 800 307 555
0 800 307 555

Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом


Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом

Корпорація «Еталон» представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів та динамічною підзарядкою.

Про це повідомив Національний промисловий портал.

Зазначається, що нині вже розроблено конструкторську документацію і випущено перший зразок тролейбуса.

На машину встановлено електродвигун латвійського виробника – Ризького електромашинобудівного заводу, тяговий привід і система автономного ходу – компанії «Інформбізнес» (Молдова).


Фото: Національний промисловий портал


Фото: Національний промисловий портал

«Ми відмовилися від тягових двигунів виробництва нашого «Електроважмашу» і перейшли на ризькі й, наскільки мені відомо, інші виробники наші теж на них переходять. Вони значно кращі (за якістю), і виробник надає систему знижок», – процитував портал генерального директора Чернігівського автозаводу Андрія Савченка.

Корпорація «Еталон» об’єднує 21 підприємство, в тому числі два автозаводи у Борисполі та Чернігові, підприємства «Український кардан» та Чернігівський ковальський завод. У поточному році корпорація випустила 203 транспортних засоби проти 215 одиниць у 2019 році.

Чернігівський автозавод був створений у серпні 2003 року. Відтоді на підприємстві розробили понад 60 моделей автобусів, тролейбусів і вантажівок. Зараз завод випускає 12 моделей машин – автобуси міські, міжміські, шкільні й туристичні, а також тролейбуси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua