0 800 307 555
0 800 307 555

Тариф на холодну воду і водовідведення пропонують підвищити


Тариф на холодну воду і водовідведення пропонують підвищити

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднила проєкти постанов щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік. Вартість тарифів на воду буде підвищена, але при цьому вона буде залежати від регіону або від конкретного міста.

Про це пише 3m2.

Загальне зростання обіцяють на рівні 20%, проєкт постанови з новими тарифами був оприлюднений 20 листопада 2020 р. на сайті Нацрегулятора.

Зараз точно не відомо, чи будуть ці тарифи остаточними або виростуть ще. Українцям обіцяють зміни в платіжках на оплату ЖКГ вже з наступного місяця.

Найвища ціна за 1 кубометр водопостачання і водовідведення запланована в Дніпрі та Кропивницькому, вона складе 24,05 грн на водопостачання і 20,83 грн на водовідведення.

Найнижча вартість буде у Львові — для «Львівводоканалу» визначили вартість 15,36 грн/ 7,22 грн за водопостачання / водовідведення.

Єдине місто, для якого в проєкті НКРЕКП не вказано тариф — Тернопіль.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні, згідно з нормативами Кабміну, температура в утепленому приміщенні не повинна бути нижчою за 20 градусів (18 градусів для кутових кімнат). Якщо ж в квартирі холодніше, то платити за опалення по повній ціні не потрібно.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua