0 800 307 555
0 800 307 555

Qualcomm анонсувала флагмансккій чіпсет для смарфтонів 2021 року - Snapdragon 888


Qualcomm анонсувала флагмансккій чіпсет для смарфтонів 2021 року - Snapdragon 888

Компанія Qualcomm анонсувала нову мобільну платформу флагманського рівня – Snapdragon 888. Анонсовані і перші пристрої, в яких буде використовуватися новий чіп.

Презентація відбулася на щорічній конференції Tech Summit Digital.

Поки що технічні характеристики чіпа не розкриваються. В ході презентації акцент був зроблений на підтримці платформою мереж 5G, нових технологіях ШІ і можливостях мобільного геймінгу. Новий модем підтримує швидкість завантаження до 7,5 Гбіт/с і вивантаження до 3 Гбіт / с.

До складу Snapdragon 888 увійшов повністю перероблений процесор Qualcomm Hexagon з підтримкою движка AI Engine третього покоління. Розробники обіцяють кардинальний стрибок в плані продуктивності та енергоефективності при вирішенні завдань штучного інтелекту.

Крім того, компанія запевняє, що Snapdragon 888 перетворює смартфони на професійні камери. За знімки відповідає новий процесор обробки зображень Spectra ISP.

Відзначається, що для демонстрації можливості нового чіпсета Qualcomm створила на його базі гоночний автомобіль з радіоуправлінням, підключений до мереж п’ятого покоління. Оператор керував ним віддалено, з відстані в майже 2 кілометри. Він стежив за трасою через камеру в режимі реального часу, завдяки трансляції відео з мінімальною затримкою.

В ході презентації китайська компанія Xiaomi анонсувала новий флагманський смартфон Mi11 – він стане одним з перших пристроїв на базі Snapdragon 888.

Крім цього, чіпсет буде використаний в пристроях таких брендів, як ASUS, Black Shark, Xperia, Lenovo, LG, Meizu, Motorola, Nubia, realme, OnePlus, OPPO, Sharp, vivo і ZTE.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua