0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, скільки планують витратити на новорічне оформлення Офісу Президента


Стало відомо, скільки планують витратити на новорічне оформлення Офісу Президента

Цього рку на новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України заплановано витратити близько 40 тис. грн. Придбання ялинок не передбачено. Про це повідомили в управлінні адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на інформаційний запит УНН.

“На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України в 2020 році Управлінням заплановано витратити 40 000,00 грн. Кошти передбачені на закупівлю додаткових новорічних іграшок і аксесуарів, електричних гірлянд і новорічних композицій”, – йдеться у відповіді на запит.

Повідомляється, що в приміщеннях Офісу Президента України, державних резиденціях по вулиці Грушевського, 5А (Маріїнський палац) і вулиці Грушевського, 22 заплановано встановлення чотирьох штучних ялинок висотою від 2 до 5 метрів.

Крім того, планується встановлення орієнтовно 12 штучних ялинок висотою 1-2 м в службових приміщеннях Офісу Президента України.

Всі зазначені новорічні ялинки використовуються за призначенням протягом багатьох років. У поточному році придбання ялинок не передбачено.

“На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України в 2019 році було використано 122 995,00 грн (закупівля новорічної ялинки штучної, новорічних іграшок і аксесуарів, новорічних електричних гірлянд і новорічних композицій). Також було використано 25 200,00 грн на послуги з встановлення і дизайнерського оформлення новорічних ялинок в державних резиденціях по вулиці Грушевського, 5А (Маріїнський палац) і вулиці Грушевського, 22”, – йдеться у відповіді на запит.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua