0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз" встановив ціну газу для побутових клієнтів на грудень


"Нафтогаз" встановив ціну газу для побутових клієнтів на грудень

“Нафтогаз України” встановив ціну на природний газ для побутових клієнтів в грудні 2020 року на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з листопадом ціна газу не змінилася.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Тариф “річний” в грудні збережений на рівні 6,45 грн/куб. м.

Нагадаємо, “Нафтогаз” різко підвищив ціни на газ для населення в серпні-вересні. Зокрема, ГК “Нафтогаз України” підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м. У вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, “Нафтогаз” підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

У жовтні ціна газу не змінювалася.

У листопаді “Нафтогаз” підвищив ціну на газ для своїх клієнтів на 35% до 6,33 грн/куб. м. Крім того, тариф “річний” з листопада підвищено на 23,1% – з 5,24 грн/куб. м до 6,45 грн/куб. м.

При цьому в прес-службі “Нафтогазу” зазначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення (побутові споживачі) може купувати газ безпосередньо у ГК “Нафтогаз України” або у будь-якого іншого постачальника. Частка компанії в поставках газу населенню становила 2,5%.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua