0 800 307 555
0 800 307 555

Гороховський озвучив можливу вартість продажу проєкту monobank


Гороховський озвучив можливу вартість продажу проєкту monobank

monobank як банк і технологічна компанія може коштувати близько 8−10 його капіталів, якщо власники вирішать продати проєкт.

Про це в інтерв’ю НВ Бізнес заявив співзасновник monobank Олег Гороховський.

«Я вважаю, що ми можемо коштувати і 8, і 10 капіталів, якщо будемо робити все правильно і будемо рости такими темпами як росли», — заявив Гороховський.

Читайте також: Картки monobank з’являться в супермаркетах

Співзасновник monobank зазначив, що, якщо сьогодні банк продається за 1 капітал і з ним можна попрощатися, нічого не втративши, «це вже непогано», проте monobank позиціонує себе як роздрібна технологічна компанія, а тому може коштувати в рази дорожче.

«Є очікування того, скільки monobank може коштувати. Це не означає, що ми продамося за 8 капіталів, якщо нам запропонують. Ні. Це об’єктивна картина, якщо товар — не банк, а технологічна компанія, яка може технологічно брати клієнтів, заробляти на них, робити видатний клієнтський досвід з таким NPS», — заявив Гороховський.

На питання про те, чи буде проєкт продаватися, його співзасновник відповів «Не факт», зауваживши, що не знає, куди після кеш-ауту вкласти гроші від продажу, «щоб вони потім стільки приносили мені, скільки приносять сьогодні кошти, вкладені в monobank».

Оформити кредитну картку monobank на Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:monobank
Опитування
В Контексті Finance.ua