0 800 307 555
0 800 307 555

Одержувачі субсидій не відчують зростання тарифів на світло - Мінсоцполітики


Одержувачі субсидій не відчують зростання тарифів на світло - Мінсоцполітики

У Міністерстві соціальної політики вважають, що у разі підвищення тарифів на електроенергію для населення одержувачі субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не відчують збільшення платіжок.

Про це в ефірі оного з телеканалів заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

За словами Музиченка, тариф на електричну енергію регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) і він становить 90 копійок за кВт до 100 кВт споживаної електроенергії.

Читайте також: ЗМІ: українців зобов’яжуть цілий рік платити абонплату за опалення та воду

“Тобто вартість 100 кВт електроенергії – це приблизно 90 гривень, що в структурі платіжки становить 5-7% від структури всієї платіжки конкретного домогосподарства. Навіть якщо ми говоримо про певне підвищення тарифів на електроенергію, це істотно не вплине на структуру самої платіжки, але для одержувачів житлової субсидії ця сума підвищення буде покрита житловою субсидією”, – сказав він.

“Тому ці 3 мільйони домогосподарств, які отримують субсидію, взагалі не відчують будь-якого підвищення”, – додав Музиченко.

Нагадаємо, новий в. о. міністра енергетики Юрій Бойко вважає одним з важливих питань перегляд з 2021 року чинного механізму перехресного субсидування, за яким населення отримує електроенергію за пільговою ціною. Тому Міненерго планує підняти тариф на електрику для населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua