0 800 307 555
0 800 307 555

Жителі Русанівських Садів заважають будувати Подільсько-Воскресенський міст - КМДА


Жителі Русанівських Садів заважають будувати Подільсько-Воскресенський міст - КМДА

Учора невідомі особи, які представилися активістами від громади Русанівських Садів, вчергове перекрили рух технологічного будівельного транспорту, задіяного на будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

“Такі незаконні дії унеможливлюють спорудження насипу, яким буде проходити лінія метрополітену, що сполучить лівий і правий береги, та призводять до коригування графіків завершення будівництва”, – сказав він.

«Враховуючи супротив окремих мешканців Русанівських Садів та перешкоджання ними будівництву важливого об’єкту транспортної інфраструктури міста, замовник будівництва та генеральний підрядник звернулися до правоохоронних органів із проханням вжити заходи з ліквідації незаконного перекриття руху будівельного транспорту вулицею Центральною Садовою та забезпечити громадський правопорядок під час здійснення будівельних робіт», – зазначив Олександр Густєлєв.

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу здійснюється в межах земельних ділянок, відведених в установленому порядку державними актами на право постійного користування, згідно з проектом, затвердженим розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.08.2016 р. № 697 відповідно до експертного звіту ДП «Укрдержбудекспертиза» від 05.07.2016 р. № 00-0160/1-16/ПБ.

Крім того, вул. Центральна Садова, якою здійснюється рух, є дорогою районного значення та перебуває у комунальній власності м. Києва.

Скоригованим проєктом передбачено розв’язку напрямків руху автомобільного транспорту в напрямку вулиць Оноре де Бальзака та Алішера Навої в обхід озера Райдужного, повідомили в КМДА.

Довідка Finance.ua:

  • Нагадаємо, раніше Віталій Кличко повідомив, що за останні кілька років у столиці відновили понад 1100 кілометрів доріг і проїздів. Під час ремонту, крім асфальту, оновлюють і тротуари, встановлюють нову систему освітлення, нову дощову каналізацію.
  • У Києві в передаварійному або аварійному стані перебуває 101 міст і шляхопровід.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua