0 800 307 555
0 800 307 555

Фонд держмайна розповів про успіх приватизації спиртзаводів


Фонд держмайна розповів про успіх приватизації спиртзаводів

Фонд державного майна України (ФДМУ) в 2020 році провів аукціони з продажу 8 спиртзаводів і виручив за них 448 мільйонів гривень.

Про це повідомив глава фонду Дмитро Сенниченко під час онлайн-конференції “Як стимулювати приватні інвестиції в економіці і підвищити ефективність управління державними ресурсами”.

“Ми вже провели 8 успішних аукціонів з приватизації спиртових заводів, загальна сума – 448 мільйонів гривень”, – сказав він.

Також він повідомив, що до кінця року ФДМУ планує провести ще близько 10 аукціонів.

На початку листопада Фонд державного майна України виставив на продаж ще три спиртзаводи держпідприємства “Укрспирт”, онлайн-аукціони за якими пройдуть в грудні цього року.

У жовтні через онлайн-аукціони приватні інвестори приватизували перші 6 спиртзаводів держпідприємства.

У грудні 2019 року Верховна Рада прийняла закон про лібералізацію в сфері виробництва спирту і скасування державної монополії на спиртову галузь.

Монополістом в спиртовій галузі України є державне підприємство “Укрспирт”, створене на базі однойменного концерну в 2010 році.

Уряд почав приватизацію “Укрспирту”, яку планує завершити до 1 липня 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua