0 800 307 555
0 800 307 555

Результати першого дня "Чорної п’ятниці" в ПУМБ: 11 кредитів за хвилину


Результати першого дня "Чорної п’ятниці" в ПУМБ: 11 кредитів за хвилину

В перший день «Чорної п’ятниці» Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) видав нових 8 130 кредитів за день на загальну суму 107 млн грн. Протягом дня з 9:00 до 21:00 щохвилини банк відкривав близько 11 кредитів!*

Найактивніше клієнти зверталися за товарними кредитами на придбання техніки (3 349 шт на загальну суму 57,7 млн грн) , а також в рекордсменах 1 424 кредити готівкою ВСЕЯСНО на суму 39 млн грн. та кредитка ВСЕМОЖУ – 1443 нових видач за день.

«В перший день «чорної п’ятниці» ПУМБ видав вдвічі більше, порівняно зі звичайним днем кредитів. В лідерах – кредитна картка ВСЕМОЖУ, по якій до лютого 2021 року ПУМБ пропонує привабливі умови: зняття готівки в пільговий період та розстрочку на 6 місяців без переплат. А також кредит ВСЕЯСНО, по якому на тиждень банк знизив щомісячну комісію до 1,99%, що дозволяє зменшити витрати на кредит вдвічі, а значить клієнт може взяти більшу суму кредиту за ту ж комісію.. Саме такими вигідними умовами кредитів пояснюється ажіотаж в перший день акції. Ми очікуємо, що результати «чорної п’ятниці 2020» значно перевершать результати минулого року», – прокоментував директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Дудник.

Подати заявку на оформлення кредиту готівкою можна, заповнивши коротку форму на сайті

Замовити кредитну картку ВСЕМОЖУ існуючі клієнти можуть за допомогою Viber-банкінгу, веб-версії ПУМБ Online або на сайті

Нові клієнти можуть лишити заявку на сайті або завітати до найближчого відділення ПУМБ.

Нагадаємо, що ПУМБ традиційно є лідером по загальній видачі товарних кредитів за підсумками «чорної п’ятниці». Минулого року загальна сума наданих банком кредитів сягнула більш ніж пів мільярда гривень!

*кредити готівкою та товарні кредити без урахування лімітів на виданих 23.11.2020 кредитних картках

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua