0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві закрили автокінотеатр через порушення карантину


У Києві закрили автокінотеатр через порушення карантину

Поліція склала 5 926 адміністративних протоколів і відкрила 14 кримінальних проваджень з початку карантину в Києві, в той час як за порушення карантину вихідного дня поліція склала 243 адмінпротоколи в Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції.

“Загалом з початку карантину поліцейські Києва склали 5 926 адміністративних протоколів і відкрили 14 кримінальних проваджень. Якщо проаналізувати ці статистичні дані, то можу говорити, що порушень фіксується менше, ніж, наприклад, в березні або квітні. Це пояснюється тим, що люди розуміють необхідність дотримання карантину. Однак не останню роль відіграє і профілактична робота, яку проводять поліцейські з киянами і гостями столиці”, – зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Він додав, що є чимало фактів, коли представники одних і тих же закладів (переважно – громадського харчування або торгівлі) систематично нехтують карантинними обмеженнями і при цьому звинувачують правоохоронців у перевищенні службових повноважень, хоча поліцейські діють виключно відповідно до чинного законодавства.

“Наведу один з останніх прикладів. Під час рейдових перевірок в Печерському районі працівники поліції виявили кінотеатр, який працював під відкритим небом на вулиці Паркова дорога, а це суперечить “карантину вихідного дня”. В результаті на менеджера склали адміністративний протокол за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Коли правоохоронці прибули на це ж місце в понеділок увечері, представники не надали жодного документа для з’ясування виду діяльності і – відповідно – можливість продовження роботи. Після спілкування кінотеатр закрили, адміністративні матеріали не складалися”, – розповів Крищенко.

Також він закликав з розумінням ставитися до роботи правоохоронців під час перевірок дотримання карантину, а в разі незгоди з їхніми діями – звертатися до прокуратури або суду.

Раніше мережа кінотеатрів Multiplex заявила про “свавілля поліції”, співробітники якої “перевищували свої повноваження, вимагаючи терміново закрити автокінотеатр і вигнати глядачів”, не надавши офіційних обґрунтувань своїх дій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua