0 800 307 555
0 800 307 555

Степанов назвав вартість лікування одного хворого на COVID-19


Степанов назвав вартість лікування одного хворого на COVID-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що на лікування одного пацієнта з COVID-19 в лікарні держава витрачає від 13 до 45 тис. грн.

Про це він повідомив у програмі “Зе Інтерв’юер” на YouTube.

Вартість лікування. “Те, що ми платимо нашим лікарням, – від 13 до 45 тисяч за лікування одного хворого в залежності від його стану – або він у звичайній палаті перебуває, або в реанімації. Водночас ми фіксуємо, коли починають абсолютно безпідставно писати якісь списки людям йти і купувати якісь лікарські засоби. Це неприпустима річ”, – заявив міністр.

Також, за словами Степанова, МОЗ зменшив термін перебування пацієнта з коронавірусною хворобою в стаціонарі.

«Зараз ми зменшили термін перебування пацієнта з COVID-19 в лікарні – УНІАН) – це, в середньому, 11 днів, було 13. Що у нас відбувалося? Багато людей, коли з’явився COVID-19, – вони відразу починають дуже сильно хвилюватися і дуже хочуть в лікарню, є довіра до лікарів, і вони вважають, що коли перебувають у лікарні, то вони більш захищені», – зазначив він.

Умови для виписки з лікарень. “Коли людина перебуває в лікарні, їй вже надана допомога, і вона не потребує кисневої терапії, але вона чекає на негативний ПЛР-тест. Ця людина вже не має підстав для перебування в лікарні… Якщо сатурація (рівень насиченості киснем крові) більше 94-95%, то їй вже нічого (в лікарні – ред.) робити. Крім того, це небезпечно для самої людини, тому що в лікарні є внутрішня лікарняна інфекція… тому ми вже потім таку людину виписуємо з лікарні під нагляд сімейного лікаря», – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua