0 800 307 555
0 800 307 555

США заплатить 1 млн гривень призових за пошук вразливостей в додатку "Дія"


США заплатить 1 млн гривень призових за пошук вразливостей в додатку "Дія"

Міністерство цифрової трансформації має намір виділити 1 млн гривень призового фонду в рамках проєкту USAID для пошуку “багів” (програмних помилок) мобільного додатку “Дія”.

Про це йдеться у відповіді міністерства на запит Українських Новин.

Читайте також: Шеринг від Дії: де і як він може знадобитися

“Пошук вразливостей за форматом bug bounty мобільного додатка “Дія” буде реалізовано в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури в Україні”.

Загальний призовий фонд становить 1 млн гривень, який буде розподілений між фахівцями, які знайшли вразливості, в залежності від критичності “багів”.

“Bug bounty організовуватиме міжнародна профільна незалежна організація, яка зараз визначається”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що ця організація забезпечить збір публічних заявок від фахівців в сфері інформаційної безпеки на участь, проведе первинний скринінг і вибере фахівців, що мають достатні компетенції і досвід для тестування мобільного додатка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua