0 800 307 555
0 800 307 555

У терміналах Sistema можна здійснювати оплати понад 5 тисяч гривень завдяки застосунку Дія


Фінансова компанія Sistema спільно з Міністерством цифрової трансформації України запустила шеринг документів – можливість передачі даних біометричного закордонного паспорта за допомогою мобільного застосунку Дія.

Sistema першою серед платіжних систем України запустила проєкт інтеграції мобільного застосунку Дія з терміналами самообслуговування.

Користувачі терміналів Sistema відтепер можуть здійснювати операції на суму до 30 тисяч гривень поділившись даними біометричного закордонного паспорта через застосунок.

Для здійснення платежу понад 5 тисяч гривень користувачеві необхідно:

1. Обрати кнопку «Сплатити більше з Дія» на екрані терміналу Sistema
2. Відсканувати QR-код за допомогою будь-якого зручного для користувача QR-сканера і підтвердити відправку даних через застосунок Дія.

Нагадуємо, що 28 квітня 2020 року вступили в дію нові правила фінмоніторингу, згідно з якими, максимальна сума платежу без ідентифікації даних про платника не може перевищувати 5 тисяч гривень (Закон України №361).

Нову функцію вже можуть тестувати кияни. У грудні шеринг в терміналах Sistema запрацює по всій Україні. Це більше 5 тисяч сервісів для оплати і понад 5,5 тисяч терміналів по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Diia
Опитування
В Контексті Finance.ua