0 800 307 555
0 800 307 555

Перший комікс про Бетмена продали на аукціоні за рекордні $1,5 млн


Перший комікс про Бетмена продали на аукціоні за рекордні $1,5 млн

Примірник «Детективного коміксу» №27 1939 року став найдорожчим в історії коміксом із Бетменом у головній ролі. Його продали на аукціоні за 1,5 мільйона доларів.

Про це пише Hollywood Reporter.

Зазначається, що стан цього невідреставрованого примірника компанія Certified Guaranty оцінила як «відмінно/дуже добре». Таким чином він став однією з двох копій цього коміксу у такому хорошому стані. Загалом лише 5 інших невідновлених коміксів коли-небудь отримували таку високу оцінку від Certified Guaranty, що робить цей випуск особливим.

Читайте також: В Україні відбувся перший аукціон з продажу бурштину

«Я зовсім не здивований результатом. Врешті, це одна з найкращих копій одного з найважливіших видань коміксів, які ви коли-небудь бачили», — каже про результати аукціону віцепрезидент аукціонного дому Heritage Auctions Баррі Сандовал.


Фото: Heritage Auctions

За інший примірник цього ж коміксу десять років тому на аукціоні віддали 1 мільйон 75 тисяч доларів.

Хоч і цей комікс про Бетмена є найдорожчим, що коли-небудь продавав аукціон Heritage Auctions, рекорд серед коміксів був встановлений у 2014 році. Тоді копія Action Comics №1 (там уперше з’явився Супермен) була продана у відмінному стані на eBay за 3,2 мільйона доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua