0 800 307 555
0 800 307 555

У Каліфорнії представили електричний гіперкар Elation Freedom (відео)


У Каліфорнії представили електричний гіперкар Elation Freedom (відео)

Молодий американський стартап Elation Hypercars з Каліфорнії вирішив кинути виклик європейському виробнику електричних гіперкарів Rimac, запропонувавши свій варіант подібної моделі на ім’я Elation Freedom.

“Модель зібрана на основі легкого монококу з вуглецевого волокна (вага стартує з позначки 1650 кг, що досить мало для батарейного автомобіля) і може оснащуватися трьома або чотирма електродвигунами. У першому випадку сумарна потужність рухової установки становить 1040 кВт (1427 к.с.), у другому – 1400 кВт (1903 к.с.), при цьому в обох випадках реалізований повний привід з векторизацією крутного моменту”, – йдеться в повідомленні.

В результаті електромобіль розганяється до 420 км/год (260 миль/год), набираючи перші 100 км/год всього за 1,8 секунди. Базова батарея ємністю 100 кВт-год забезпечує запас ходу в 480 км (300 миль), покращений модуль на 120 кВт-год – 640 км (400 миль).

Розробники гіперкара Elation Freedom черпали натхнення у гоночних автомобілів, тому в конструкції використовуються рішення, типові для спортивних автомобілів. Наприклад, просунута підвіска і активна аеродинаміка дозволяють проходити повороти з бічним прискоренням 2G, а двері в форматі “крила чайки” полегшують посадку в салон. Двомісний салон оброблений шкірою, карбоном, металом і коштовними каменями, при цьому творці приділяють особливу увагу персоналізації і процесу вибору всіх деталей інтер’єру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua