0 800 307 555
0 800 307 555

До суду надійшов позов про зміну заступника голови правління і голови наглядової ради ПриватБанку


До суду надійшов позов про зміну заступника голови правління і голови наглядової ради ПриватБанку

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) отримав позов про зміну голови правління державного ПриватБанку Петра Крумханзла і голови наглядової ради Шерона Іскі, повідомила прес-служба суду.

Позивач просить визнати протиправною бездіяльність Нацбанку з урахуванням того, що центробанк не направив до наглядової ради банку вимоги про заміну зазначених керівників. Також суд просять зобов’язати НБУ направити в ПриватБанк вимогу про їх звільнення через неналежне виконання ними посадових обов’язків, що призвело до порушення банком вимог законодавства.

ПриватБанк запустив новий канал комунікації для торговців з POS-терміналами

Суд вирішує питання про відкриття провадження за цим позовом.

Нагадаємо, в лютому цього року Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом первинної профспілкової організації співробітників ПриватБанку до НБУ про зобов’язання направити в банк вимогу про заміну Крумханзла. Тоді в ПриватБанку цей позов назвали тиском, і до сьогоднішнього дня позивачі успіху так і не домоглися.

Крім того, 4 травня Печерський райсуд Києва відмовився звільнити Крумханзла. Суддя не захотіла задовольнити позов первинної профспілкової організації співробітників банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua