0 800 307 555
0 800 307 555

Google Maps допоможуть уникати скупчень людей


Google Maps допоможуть уникати скупчень людей

В наші дні інформація про те, що ресторан або вагон метро переповнений, використовується не тільки для зручності, але й може потенційно врятувати життя деяким верствам населення. Тому компанія Google представила оновлення для програми «Карти», в яке вона додала можливість відстежувати цю інформацію в режимі реального часу.

Інформація про завантаженість доступна користувачам з 2016 року, однак через пандемію коронавірусу і потребу притримувати соціальну дистанцію, кількість локацій збільшать у п’ять разів. Зокрема ця функція з’явиться в Україні.

Список локацій збільшиться супермаркетами, аптеками, продуктовими магазинами, заправками, парками тощо. Крім того, Google запропонує замовити в додатку доставку їжі і в режимі реального часу стежити за її переміщенням (приготуванням і доставкою).

Крім того, компанія додала в додаток режим Assistant Driving Mode. Після його активації телефон перетворюється в основний дисплей, з’являються великі кнопки з основними діями і функціями додатків. Новий режим дозволяє відправляти текстові повідомлення за допомогою голосового введення, здійснювати і приймати дзвінки і багато іншого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua