0 800 307 555
0 800 307 555

Держслужба геології і надр запустила онлайн-калькулятор розрахунку початкової ціни спецдозволу на користування надрами


Держслужба геології і надр запустила онлайн-калькулятор розрахунку початкової ціни спецдозволу на користування надрами

Держслужба геології і надр України запустила на сайті ДНВП Геоінформ онлайн-калькулятор, який дозволить самостійно порахувати початкову вартість спецдозволу на користування надрами.

«Онлайн-калькулятор допомагає визначити орієнтовну початкову вартість спеціального дозволу на користування надрами. Його алгоритм передбачає врахування всіх деталей, які можуть вплинути на ціну ліцензії: кількість видів товарної продукції, доведений або умовний обсяг запасів і ресурсів, значення корисних копалин і т.д.», — розповів глава Держгеонадр Роман Опімах.

За його словами, сервіс допоможе надрокористувачам приймати інвестиційні рішення, адже початкову вартість спецдозволу можна використовувати в обчисленні економічної доцільності розробки родовища.

Щоб визначити орієнтовну початкову вартість лота, необхідно покроково заповнити інформацію щодо об’єкта: назву ділянки, вид користування надрами, кількість видів товарної продукції, її значення (місцеве або державне), групу товарної продукції, вид, найменування, обсяг запасів і ресурсів на ділянці по класах, ціну одиниці виду товарної продукції.

Вся інформація, яку необхідно вказати як параметри розрахунку, міститься в протоколі ділянки і/або Інвестиційному атласі надрокористувача. Ціна одиниці виду товарної продукції визначається Міністерством розвитку економіки і щоквартально публікується на сайті Держгеонадр.

Посилання на онлайн-калькулятор — тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua