0 800 307 555
0 800 307 555

Проект "Агро школа" від Креді Агріколь переміг в спеціальній номінації премії HR-бренд Україна 2020


Проект "Агро школа" від Креді Агріколь переміг в спеціальній номінації премії HR-бренд Україна 2020

5 листопада відбулася церемонія нагородження переможців Премії HR-бренд Україна 2020, в рамках якої проект «Агро школа» від Креді Агріколь отримав звання «Найкращої програми з розвитку лідерів». Цього року за Премію змагалися понад 40 проектів від 33 компаній з різних галузей.

«Агро школа» від Креді Агріколь – це навчальний проект, що започаткований в 2018 році та наразі охоплює усі регіони та підрозділи банку. 50 співробітників банку вже отримали унікальні теоретичні знання та практичні навички в рамках школи.

«Основна ідея «Агро школи» – навчити співробітників банку думати, аналізувати та планувати як аграрій. Через розширення агроекспертизи та поглиблення знань фахівців банку у сфері агробізнесу ми хочемо максимально підвищити рівень обслуговування клієнтів. В якості спікерів «Агро школи» виступають агроексперти банку, а також менеджмент провідних агрокомпаній та авторитетні експерти агроринку. Особливістю проекту є, окрім отримання теоретичних знань, розгляд практичних кейсів. Дуже важливо, що під час виїзду на місце ведення бізнесу, учасники «Агро школи» можуть підкріпити практикою свої знання. Приємно і відзначити, що кількість заявок на навчання в «Агро школі» щороку зростає. Серед бажаючих ─ не лише співробітники банку, а й наші клієнти і партнери. Тож ми не зупиняємося і розвиваємо цей проект далі!» ─ розповідає Наталія Порвіна, керівник департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку. «Завдяки проекту «Агро школа» працівники банку отримують унікальні практичні знання та стають безпосередніми учасниками виробничого процесу. Отриманий досвід дозволяє з іншої сторони оцінити діяльність агровиробників та краще зрозуміти їх потреби. Відповідно, одна із цінностей даного проекту в тому, що працівники банку розуміють специфіку всіх напрямів діяльності і розмовляють з агровиробником «однією мовою». «Агро школа» ─ це програма, яка дозволяє рухатися разом із агровиробниками та бути їх надійним партнером», – розповідає Ігор Гуржій, начальник управління агроекспертизи департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole Bank

Премія HR-бренд Україна 2020 — авторитетний незалежний конкурсу в галузі HR і управління людським капіталом, що започаткований в 2011 році. Його мета ─ визначити кращі HR-проекти компаній в галузі управління персоналом.

«“Агро школа” ─ цінний елемент розвитку нашої корпоративної культури через підтримку давніх традицій та можливість для співробітників бути причетними до створення продуктів агробізнесу. Ми вбачаємо нашу місію у підготовці експертів в сфері агробізнесу, які будуть підтримувати агроринок країни на шляху трансформації та розвитку», ─ коментує Олена Урусова, директор з персоналу Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь уже кілька років серед найкращих компаній для роботи: минулого року банк двічі відзначений в числі ТОП-20 роботодавців України: за версією видання «Власть денег» та за результатами дослідження HeadHunter Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua