0 800 307 555
0 800 307 555

GloblalMoney стала ексклюзивним постачальником ігрових сервісів Wargaming для мобільних операторів в Україні


Компанія GlobalMoney стала ексклюзивним постачальником ігрових сервісів Wargaming для мобільних операторів України. З жовтня 2020 року система GlobalMoney обробляє всі платежі, що надходять з балансу мобільних номерів, для поповнення ігрових акаунтів World of Tanks, World of Warplanes, World of Warships і інших продуктів одного з найвідоміших розробників ігор в світі.

Як зазначає прес-служба GlobalMoney, з 12 жовтня можливість оплати ігор стала доступна для клієнтів одного з найбільших операторів мобільного зв’язку – компанії Київстар.

Для реалізації цієї можливості було проведено масштабну спільну роботу фахівців GlobalMoney, представників мобільного оператора і розробників Wargaming. В рамках підготовки фахівців довелося перебудувати алгоритми роботи кожної зі сторін. Це зробить роботу сервісу швидшою і стабільнішою.

«Ми завжди прагнемо до того, щоб наші гравці отримували задоволення від гри, а сам процес був зручним і комфортним. З огляду на популярність продуктів Wargaming в Україні, ми раді, що у користувачів є можливість здійснювати покупки в наших іграх різними зручними способами. У тому числі і з мобільного балансу завдяки сервісів GlobalMoney », – заявив адамос Саввідес, Head of Global Payments компанії Wargaming.

В даний момент компанія GlobalMoney активно працює над технічною інтеграцією з іншими мобільними операторами.

«Те, що Wargaming – один з найпопулярніших розробників ігор в світі – вибрав компанію GlobalMoney в якості партнера, для нас не тільки сигнал про те, що ми рухаємося в правильному напрямку, але і стимул розвиватися ще ефективніше, – каже Денис Забарний – Генеральний директор компанії Global Money – Уже найближчим часом ми представимо ряд нових сервісів, які зроблять роботу наших клієнтів простіше і зручніше ».

Міжнародна Платіжна система GlobalMoney більше 10 років на ринку. Основна частина проектів компанії сфокусована на роботі з операторами мобільного зв’язку, торговими мережами, банками та іншими фінансовими установами. В рамках системи електронних грошей GlobalMoney створено понад 80% українських електронних гаманців. Серед партнерів компанії GlobalMoney – банки ПриватБанк, Монобанк, банк Альянс, Альфа-Банк, ПУМБ; оператори Київстар, Vodafone, Лайфселл, Укрпошта, роздрібна мережа АЛЛО, мережа заправних станцій WOG та інші.

Wargaming – один з найбільших світових видавців і розробників на ринку free-to-play MMO. Сьогодні компанія, заснована в 1998 році, має офіси по всьому світу і нараховує 5000 Співробітників.
Аудиторія ігор Wargaming, включаючи флагманські проекти World of Tanks і World of Warships, охоплює більше 200 мільйонів користувачів на всіх великих ігрових платформах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Global24
Опитування
В Контексті Finance.ua