0 800 307 555
0 800 307 555

Ми не зупиняли жодного дорожнього проєкту під час пандемії - голова Укравтодору


Ми не зупиняли жодного дорожнього проєкту під час пандемії - голова Укравтодору

Боротьба з економічними наслідками коронавірусу так само важлива, як і організація опору самій хворобі. Про це заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

З цієї причини назва спеціального фонду, виділеного для боротьби з хворобою, не повністю відображає його призначення, вказує Кубраков.

“Навесні в уряді почали обговорювати різні варіанти подолання наслідків коронакризи – не тільки в галузі охорони здоров’я, але і в економіці. Був обраний механізм спецфонду, який отримав назву “Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і її наслідками”. Така назва дійсно фокусує увагу виключно на медичних заходах – тому що мова йде про боротьбу з хворобою, а не з наслідками коронакризи”, – сказав він.

Держава вчинила правильно, використовуючи ці кошти не тільки на забезпечення системи охорони здоров’я, а й на згладжування економічних наслідків пандемії, вважає голова Укравтодору.

“Як підтверджують дослідження Світового банку та Всесвітньої організації охорони здоров’я, економічні наслідки коронакризи можуть призвести до більшої кількості смертей, ніж власне від хвороби”, – зазначив Кубраков.

За його словами, Укравтодор ефективно розпорядився коштами спецфонду: “Вже виконано і оплачено робіт на 20,5 млрд грн. Разом з іншими джерелами фінансування це дало можливість вже отримати на фініші 3700 км. Будівельний сезон триває – план в 4000 км буде виконаний”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua